Mehmet Okuyan anne duasını aldı

Mehmet Okuyan anne duasını aldı

  5 Haziran 2020

  532 Okunma

Tanınmış İlahiyatçı Prof. Dr. Mehmet Okuyan annesinin Kumlu(Mimilos) mahallesindeki bahçesini belleyerek duasını aldı.

Mehmet Okuyan anne duasını aldı

Tanınmış İlahiyatçı Prof. Dr. Mehmet Okuyan annesinin Kumlu(Mimilos) mahallesindeki bahçesini belleyerek duasını aldı.

19 Mayıs Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Okuyan bir dizi konferans vermek için geldiği bölgede Kumlu Mahallesindeki annesini ziyaret ederek bahçesini belledi. Mütavazi yaşamıyla tanınan Prof. Dr. Mehmet Okuyan Türkiye’de gündem belirleyen Kur’an yorumlarıyla da tanınıyor. Son dönemde ulusal medyanın da sık sık ekranlarında yer verdiği Okuyan, köy yaşantısından ve geleneksel köy arazi işlerinden de vaz geçmiyor. Önceki gün annesinin bahçesini bellerken kardeşi Abdurrahman Okuyan tarafından sosyal medyada paylaşılan fotoğrafı yüzlerce yorum aldı. Yorum yapanlar Mehmet Hoca’yı takdir ve tebrik eden ifadelerde bulundular.

Prof. Dr. Mehmet Okuyan ise yorumlara: “Kardeşlerim, konferanslar için Ordu, Giresun ve Rize’ye doğru seyahate çıkmıştım. Köyde bulunan annemi de ziyaret için uğrayınca elime rıhtı/beli tutuşturdu. Kardeşim Abdurrahman’la birlikte evin altındaki bahçeyi belledik. İnşallah yarın Beşikdüzü ve Rize Pazar’da, Cuma günü de Ardeşen’de konuşmalar yapıp inşallah Samsun’a döneceğim. Hepinize muhabbet ediyorum. Sağolun. Allah’a emanet olun.” şeklinde cevap verdi.

mehmet_okuyan_belliyor1

Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden mehmetokuyan.tv sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İLETİŞİM: 0 536 396 41 41 - mehmetokuyantv@gmail.com