1. Öteki Gündem – Ölümden sonra neler yaşanıyor? / 6 Mart 2015

  Öteki Gündem – Ölümden sonra neler yaşanıyor? / 6 Mart 2015

  720P Özel Video

  Cansu Canan ile Öteki Gündem, dinler tarihi, efsaneler, inanışlar, bilim dünyası, mitler, arkeoloji, komplo teorileri, mistisizm, semboller ve kadim uygarlıkların peşinde yolculuğunu sürdürmeye devam ediyor. İnsanın en temel sorusu yaratılışa ait sırrı, bilim, din ve felsefenin ışığında sorgulayan Öteki Gündem’de bu akşam ölüm, kabir hayatı, Cennet ve Cehennem Prof. Dr. Mehmet Okuyan ile konuşuluyor. Ölümden sonra neler yaşanıyor? Mahkeme-i Kübra nedir? Sırat Köprüsü’nden ilk kimler geçecek? Cennet ve Cehennem yaratıldı mı? Hz. Peygamber’in sancağı altında kimler toplanacak? Araf, Kur’an-ı Kerim’de nasıl tasvir edilir? Şehitlik makamı ve dereceleri nelerdir? Cehennem azabı ebedi mi yoksa bir sonu var mı?
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    158

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden mehmetokuyan.tv sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İLETİŞİM: 0 536 396 41 41 -