1. Gerçeği Gizleyenlerin, Müşriklerin Geçmişi ve Bugünü | Prof. Dr. Mehmet Okuyan

    Gerçeği Gizleyenlerin, Müşriklerin Geçmişi ve Bugünü | Prof. Dr. Mehmet Okuyan

    NOT: Videonun son 5 dakikası eksiktir. Tam hali için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız. Gerçekleri gizleyenlerin durumu. Bakara 159 – 162: 159. İndirdiğimiz açık delilleri ve kitapta insanlara apaçık gösterdiğimiz doğru yolu gizleyenlere hem Allah hem de bütün lanet ediciler lanet eder. 160. Ancak, tövbe edip durumlarını düzeltenler ve bildiklerini açıklayanlar istisnadır. Ben onların tövbesini kabul ederim. 161,162. Küfredip(gerçeği örtüp) de kâfir(gerçeği gizleyen) olarak ölenler var ya Allah’ın, meleklerin ve bütün insanların laneti onların üzerinedir. Çok uzun süreli olarak o laneti taşırlar; azapları hafifletilmez ve kendilerine mühlet de verilmez. Bütün peygamberler kalabalıklara karşı mücadele vermiştir.
    5.0
    ( Toplamda 0 oy verildi. )

      83

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden mehmetokuyan.tv sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İLETİŞİM: 0 536 396 41 41 -