1. Peygamber Soyundan Olmak Kimseyi Kurtarmaz / Kuranda Huriler / Mehmet Okuyan / Caner Taslaman

  Peygamber Soyundan Olmak Kimseyi Kurtarmaz / Kuranda Huriler / Mehmet Okuyan / Caner Taslaman

  Caner Taslaman ve Mehmet Okuyan, 26 Haziran 2015 TRT 1'de Pelin Çift'in sunduğu Gündem Ötesi programına konuk oldu.
  Hz ibrahim ve babası hakkında açıklamalar nelerdir ?, hz nuh ve oğulları hakkında açıklamalar nelerdir ?, hz.lut peygamberin eşi hakkında açıklamalar nelerdir ?, hz nuh eşi hakkında açıklamalar nelerdir ?, peygamber soyu isimleri çok mu önemlidir ?, seyyid soyu hakkında açıklamalar nelerdir ?, peygamberin soyundan gelenlere ne denir ?, peygamberimizin kökeni hakkında açıklamalar nelerdir ?, peygamberlerin soyu hakkında açıklamalar nelerdir ?, peygamberlerin kökeni hakkında açıklamlar nelerdir ?, peygamberler hakkında bilgi nedir ?, kuranda huriler hakkında açıklamalar nelerdir ?, huriler ile ilgili ayetler hakkında açıklamalar nelerdir ?, kuranda huri ve gılman hakkında açıklamalar nelerdir ?, kuranda vildan hakkında açıklamalar nelerdir ?, kuranda huri meselesi hakkında açıklamalar nelerdir ?
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    89

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden mehmetokuyan.tv sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İLETİŞİM: 0 536 396 41 41 -