1. Kötü Şekilde Ölenler Cehenneme Mi Gidecek ? / Mehmet Okuyan / Caner Taslaman

  Kötü Şekilde Ölenler Cehenneme Mi Gidecek ? / Mehmet Okuyan / Caner Taslaman

  Caner Taslaman ve Mehmet Okuyan, 26 Haziran 2015 TRT 1'de Pelin Çift'in sunduğu Gündem Ötesi programına konuk oldu.
  Kabir Azabı hakkında açıklamalar nelerdir ?, Mutlu ölmek hakkında açıklamalar nelerdir ?, ölüm melekleri hakkında açıklamalar nelerdir ?, ölüm sarhoşluğu hakkında açıklamalar nelerdir ?, ölüm sarhoşluğu ayet açıklamaları nelerdir ?, enfal suresi 50.ayet hakkında açıklamalar nelerdir ?, muhammed suresi 27 hakkında açıklamalar nelerdir ?, kafirlerin vefat etmesi hakkında açıklamalar nelerdir ?, benim kalbim temiz diyenlere cevaplar nelerdir ?, insanın kendini kandırması hakkında açıklamalar nelerdir ?, ölüm şekilleri hakkında açıklamalar nelerdir ?, ölüm ve sonrası hakkında açıklamalar nelerdir ?, ölüm şekilleri ve hissettirdikleri hakkında açıklamalar nelerdir ?, müslümanların ölümü hakkında açıklamalar nelerdir ?, müslümanların ölüm anı hakkında açıklamalar nelerdir ?, inkarcıların ölüm anı nasıl olacak ?, insanlar nasıl ölür ?, kötüler cehenneme gider.
  http://www.canertaslaman.com/
  https://twitter.com/ctaslaman
  http://www.kuantum.gen.tr/
  http://www.bigbang.gen.tr/
  http://www.evrim.gen.tr/
  http://www.facebook.com/canertaslaman
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    100

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden mehmetokuyan.tv sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İLETİŞİM: 0 536 396 41 41 -