1. Hz İbrahim Yıldızlara ve Aya Neden Benim Rabbim Diyordu ? / Caner Taslaman / Mehmet Okuyan

  Hz İbrahim Yıldızlara ve Aya Neden Benim Rabbim Diyordu ? / Caner Taslaman / Mehmet Okuyan

  Öteki Gündem programında Cansu Canan Özgen'in konukları Prof. Dr. Mehmet Okuyan ve Prof. Dr. Caner Taslaman hz. ibrahimin neden güneç benim rabbim ? dediğini anlatıyor. Kuran'ı anlamada metodoloji nedir ?, Kuran'ı anlamada metodoloji nedir ?, ibrahimin kuşları nasıl canlandı ?, kuran okuma metodları hakkında açıklamalar nelerdir ?, kuran okuma yöntemleri nelerdir ?, kuran nasıl bir kitap ?, kuranda anlaşılmayan ayetlere ne denir ?, kuranda anlaşılmayan ayetler nelerdir ?, kuranı kuranla anlamak nasıl bir mümkündür ?, kuranı anlamak için neler yapmalıyız ?, ayetleri anlamak nasıl mümkün olmaktadır ?, kur'an ayetlerinin anlamı nasıl bilinebilir ?, hz ibrahim'in dini neydi ?
  http://www.canertaslaman.com/
  https://twitter.com/ctaslaman
  http://www.kuantum.gen.tr/
  http://www.bigbang.gen.tr/
  http://www.evrim.gen.tr/
  http://www.facebook.com/canertaslaman
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    80

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden mehmetokuyan.tv sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İLETİŞİM: 0 536 396 41 41 -